Plytelių klijavimo darbai

Plytelės – vienas iš praktiškiausių, populiariausių ir patogiausių apdailos būdų, tinkančių tiek visuomeninio naudojimo pastatams, tiek gyvenamosios patalpoms. Plytelių danga tinka vidinei (svetainei, virtuvei, prieškambariui ir pan.) ir išorinei (lauko terasos ir pan.) apdailai, tereikia pasirinkti tam tinkančias plyteles pagal jų technines charakteristikas. 

Plytelės būna kelių tipų. Glazūra padengtos plytelės yra termiškai atsparios bei atsparios skeldėjimui. Jos būna įvairių paviršių – matinės, neslystančio paviršiaus ir veidrodinės. Šios plytelės gali skirtis savo raštais ir dizainu. Mozaikinės plytelės yra pagamintos iš skirtingų molių rūšių ir yra tinkamos visiems paviršiams dėl savo ypatingo atsparumo drėgmei bei tvirtumo. Taip pat yra parduodamos mišrios kategorijos ir natūralių medžiagų (gaminamos iš granito, kalkakmenio ir skalūno) plytelės, tačiau jos yra naudojamos rečiau.

Renkantis plyteles yra svarbu nustatyti, kur konkrečiai jos bus dedamos ir kokio stiliaus, raštų, dizaino jos bus. Plytelėmis dekoruojant namo fasadą reikia žinoti, kad apdaila turi būti atspari šalčiui ir drėgmei.
 

Puslapis kraunasi...