2016 Rugpjūčio 31 d.: Su QUADRUM įgyta statybos patirtimi – į NT plėtojimą

Padėjo patirtis ir įvertinta kaina
UAB „Abastas“ – trejus metus veikianti įmonė, kuri dirba vadovaudamasi kokybės ir kainos santykio principu. Tad su tokiais klientais, kaip „Lords DB Management“, UAB „ARX“, UAB „Forumas 3“, dirbame dėl to, kad suprantame: kad ir kokios konkurencingos darbų kainos prašo potencialūs užsakovai, - vis tiek reikia aukštos kokybės. 
Džiaugiamės, kad ankstesnė patirtis objekte „K-29“, salone „Škoda“ mums labai pravertė vykdant „Quadrum“ apdailos darbus, kurie buvo ne tik įdomūs, bet ir sudėtingi. Jiems atlikti prireikė papildomų vadybos išteklių ir įgūdžių, nes nuo pat pradžių buvo griežtai organizuota objekto statybos aikštelė, medžiagų į ją pristatymas, krovos darbai, saugos ir drausmės kontrolė. To anksčiau niekur nebuvo, tačiau manęs, kaip statybos bendrovės vadovo, tokie reikalavimai nenustebino, nes visada esu reiklus. Buvo malonu matyti, kad ne nuo mūsų priklausanti tvarka statybvietėje yra užtikrinta, o tai – kiekvieno vadovo svajonė. Galiu tik šypsodamasis prisiminti, kai po pirmos dienos įmonės tiekėjas nustebo, kad reikėjo gauti leidimą, suderinti su apsauga ir kitais asmenimis tikslią atvykimo ir iškrovimo aikštelėje valandą ir viską minučių tikslumu derinti su krano operatoriumi. Tačiau po kiek laiko pats tiekėjas džiaugėsi, kad būtent dėl tvarkos lengva dirbti – tik svarbu iš anksto viską suplanuoti.
ATLIKTI DARBAI
„Quadrum“ objekte UAB „Abastas“ dirbo nuo 2015 m. spalio iki 2016 m. rugpjūčio kaip apdailos rangovas. Atlikome ne tik didelės apimties korpuso „North“ apdailos darbus (pertvarų ir lubų iš gipskartonio montavimas, glaistymas dažymas, parketo klojimas), bet ir dalį darbų korpuse „East“, kur įsikūrė „DnB“ bankas. 
PLANAI ATEIČIAI
UAB „Abastas“ šis projektas yra paskutinis kaip rangovui, nes nuo šių metų patys pradėjome plėtoti NT projektus. Šiuo metu statome dvibučių gyvenamųjų namų kvartalą Riešės seniūnijoje (I etapas – iki 2016 m. spalio 1 d., o II etapas planuojamas iki 2017 m. vasaros) ir atskirą dvibutį namą Vilniaus Pavilnio mikrorajone, kurį planuojama baigti iki 2016 m. lapkričio. Netrukus prasidės daugiabučių rajono projektavimo darbai. Tikimės pradėti statybas 2017 m. kovą ir pasiūlyti ekonomiškus butus gerame rajone už prieinamą kainą. Su sukaupta „Quadrum“ objekte patirtimi ir patobulėję statybos valdymo srityje žengiame nauju keliu.



Puslapis kraunasi...