2015 Gruodžio 21 d.: STRUCTUM. Laimonas Jakas: geriausiai įmonę reprezentuoja jos atlikti darbai

UAB „Abastas“ yra greitai auganti ir sėkmingai įgyvendinanti statybos srityje apdailos projektus bendrovė. Tai leidžia teigti neeilinės architektūros projektuose įvykdyti vidaus apdailos darbai, jau kurį laiką traukiantys ne vieno architekto ir statybininko akį. Per 2015 metus sukaupta patirtis ir specialistų būrys šiandien yra pasiruošęs įvykdyti bet kokius interjero apdailos užsakymus.

Bendrovė kaip pagrindinis rangovas apdailai atliko tokius objektus kaip BĮ UAB „ARX“ Škoda salono įrengimą, K-29 objekto bendrų erdvių apdailos darbus, UAB „Linea“ naujojo salono įrengimo darbus. Visi išvardinti objektai buvo ne tik sudėtingi, bet įdomūs savo sprendimais ir sukaupta patirtimi. Trumpai pristatysiu juos.

LINEA salonas Žvėryne, Vilniuje

Šių metų vienas gražesnių projektų, kuriuos atliko UAB „Abastas“ – UAB „Lineja“ naujo salono Vilniuje įrengimas, baldų gamyba. Šiandien mes didžiuojamės ne tik šio salono įrengimu, bet ir pastebėjome, kad kolegiškas bendravimas su užsakovu, mandagus elgesys, tolerancija, bendradarbiavimas ir supratimas veda prie gero darbo rezultato. Šiame objekte UAB „Abastas“ pritaikė ir papildomai sukaupė daug geros patirties, kuria yra pasiruošęs pasidalinti artimiausioje ateityje su kitais, įgyvendindamas statytojų naujus projektus.

Škoda salonas Gariūnų g., Vilniuje

Neseniai įsikūrusiame naujajame „Škoda“ salone Vilniuje Gariūnų gatvėje galite išvysti išskirtinio dizaino novatorišką UAB „Abastas“ atliktą vidaus apdailos įrengimą. Per itin trumpą laiką UAB „Abastas“ atliko didelės apimties apdailos darbus. Nuolatinis įtemptas darbas ir įvairių sprendimų ieškojimas statybos procese davė didžiulės patirties, kurią ateityje galėsime panaudoti tokio pobūdžio objektuose.

„K-29“ Konstitucijos pr. 29, Vilniuje

Šiame objekte UAB „Abastas“ sukaupė labai vertingos patirties vykdant tokio masto ir sudėtingumo vidaus apdailos įrengimo darbus, kuriuos šiai dienai sėkmingai taiko sekančiuose objektuose, kurie niekuo nenusileidžia savo projektiniais sprendimais.

Apibendrinus vienus iš didesnių 2015 metais užbaigtų projektų patirtį, UAB „Abastas“ sukaupta patirtis leidžia garantuoti statytojui kokybę, lankstumą, lengvą komunikaciją ir savalaikį darbą.

http://issuu.com/smediagroup/docs/structum_2015_gruodis_web/75?e=6533706/32102575  (www.estructum.lt)

Puslapis kraunasi...