2016 Sausio 27 d.: LAIMONAS JAKAS: ĮMONĘ GERIAUSIAI REPREZENTUOJA ATLIKTI DARBAI

UAB „Abastas“ yra greitai auganti ir sėkmingai statybos srityje apdailos projektus įgyvendinanti bendrovė. Tai leidžia teigti neeilinės architektūros projektuose atlikti vidaus apdailos darbai, jau kurį laiką traukiantys ne vieno architekto ir statybininko akį. Per 2015-uosius sukaupta nemažai patirties ir specialistų būrys šiuo metu pasiruošęs įvykdyti bet kokius interjero apdailos užsakymus.

Bendrovė, kaip pagrindinis apdailos darbų rangovas, įrengė BĮ UAB „ARX“ saloną „Škoda“, atliko objekto „K-29“ bendrųjų erdvių apdailos darbus, UAB „Linea“ naujojo salono įrengimo darbus. Visi išvardyti objektai buvo ne tik sudėtingi, bet ir įdomūs savo sprendimais bei vertinga patirtimi. Trumpai juos pristatysiu.

Salonas „Linea“ Žvėryne, Vilniuje

Vienas gražesnių mūsų įmonės atliktų šių metų projektų – bendrovės „Linea“ naujo salono Vilniuje įrengimas, baldų gamyba. Dabar ne tik didžiuojamės šio salono įrengimu, bet ir pastebėjome, kad kolegiškas bendravimas su užsakovu, mandagus elgesys, tolerancija, bendradarbiavimas ir supratimas veda prie gero darbo rezultato. Šiame objekte „Abastas“ pritaikė ir papildomai sukaupė daug geros patirties, kuria yra pasiruošęs pasidalyti artimiausioje ateityje su kitais, įgyvendindamas naujus statytojų projektus.

Automobilių salonas „Škoda“ Dubliškių g., Vilniuje

Neseniai įsikūrusiame naujajame salone „Škoda“ Vilniuje galite išvysti išskirtinio dizaino novatorišką „Abasto“ atliktą vidaus apdailą. Per itin trumpą laiką įmonė įvykdė didelio masto apdailos darbus. Nuolatinis įtemptas darbas ir įvairių sprendimų ieškojimas statybos procese suteikė daug patirties, kurią ateityje galėsime panaudoti tokio pobūdžio objektuose.

Verslo centras „K-29“ Konstitucijos pr. 29, Vilniuje

Šiame objekte įmonė „Abastas“ gavo labai vertingos patirties, vykdydama tokio masto ir sudėtingumo vidaus apdailos įrengimo darbus, kuriuos dabar sėkmingai taiko kituose objektuose, niekuo nenusileidžiančiuose savo projektiniais sprendimais.

Apibendrinus vienus didesnių 2015 m. užbaigtų projektų, bendrovės „Abastas“ sukaupta patirtis leidžia užtikrinti statytojui kokybę, lankstumą, lengvą komunikaciją ir laiku atliekamą darbą.

http://www.estructum.lt/inzinerija/sausis-2016/652-laimonas-jakas-imone-geriausiai-reprezentuoja-atlikti-darbai.html Puslapis kraunasi...