Gipso kartono montavimas

Žymės: gipso kartono plokstes, gipso kartono kaina, gipso ploksciu kainos, lubos is gipso kartono, gipso kartonas, gipso kartono siena, gipso kartono plokščių montavimas, gipso kartono lubos, gipso montavimas, perdangos plokštės, pagrindinės plokštės, gipskartonio montavimas, mdp plokstes, gipso klijavimas, osb plokstes, gipskartonio plokštės, gipskartonio plokštė, gipso kartono pakabinamos lubos, gipso kartono profiliai

Pertvaros didelėse patalpose leidžia padalinti erdvę į kelias zonas – sanitarinius mazgus, gyvenamuosiuos kambarius, pagalbines patalpas ir koridorius. Sieninės pertvaros iš gipso kartono yra vienos iš ekologiškiausių, greitai sukonstruojamų  ir termiškai atsparių būdų. 

Pertvaras sudaro metaliniai profiliai, kurių vidus yra užpildomas mineraline vata, o iš išorės tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės yra pritvirtinamos skirtingas paskirtis turinčios gipso kartono plokštės.Sieninė pertvara nėra laikančioji siena. Tačiau parinkus tinkamas technologijas, tokios sienos yra atsparios vandeniui, drėgmei, grybeliams ir yra izoliuojančios triukšmą. Tokias pertvaras, padegtas gipso kartonu, galima dengti kitomis pageidaujamomis medžiagomis: plytelėmis, tapetais, dažais. 

Gipso kartonas – paprastai montuojama statybinė medžiaga. Jis susideda iš apie 93 proc. gipso, apie 6 proc. popieriaus ir apie 1 proc. armavimo medžiagų. Gipso kartonas yra lengvai formuojama  plokštinė statybinė medžiaga, kurią sudrėkinus galima lankstyti norima forma. 

UAB „Psyops Media“ renkasi KNAUF pertvarų technologiją, kuri leidžia pasirinkti iš 17 skirtingų pertvarų rūšių. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai parinks labiausiai Jūsų poreikius atitinkančias sienines pertvaras. Pagal technines rekomendacijas ir konkrečias sąlygas, mes pasirūpinsime Jūsų komfortu.

Puslapis kraunasi...